O Firmě

Součastná skladovací kapacita na mražené potraviny a chlazené výrobky je cca 22 000 m3. Všechny provozy splňují nejpřísnější mezinárodní ekologická měřítka. Bezobslužný provoz je plně automatizovaný.

Firmu ARKTIDA založilo pět společníků s více než patnáctiletými zkušenostmi v oboru. Při založení firmy byla podepsána i koncesionářská smlouva na distribuci zmrzlin Algida od firmy Unilever ČR. Na začátku firma působila v pronajaté mrazírně ZD Mír v Brně-Tuřanech.

Začátkem roku 1994 byla zahájena výstavba vlastní moderní mrazírny v Brně-Slatině a v květnu 1995 se Arktida přestěhovala do nového sídla.

V roce 1997 byla v areálu zahájena výstavba další mrazírny, koncem roku 1997 byl v provozu nový sklad a další rok na jaře byla dokončeny zbývající části včetně sadových úprav. V roce 2006 vznikla pod společností Arktida dceřinná společnost ARKTIDA plus a spektrum činností se tak rozdělilo následovně:

ARKTIDA spol. s r.o.
se zabývá skladováním pro cizí ukladatele a pronájmem nebytových prostor

ARKTIDA PLUS s.r.o.
jejíž obchodní činností je distribuce zmrazených a chlazených potravin

Technologie a ekologie:

Součastná kapacita skladů firmy ARKTIDA je cca 22 000 m3. Všechny provozy splňují nejpřísnější mezinárodní ekologická měřítka. Bezobslužný provoz je plně automatizovaný. Svým uspořádáním a vybavením patří k nejmodernějším mrazírnám v České republice. Odpadní teplo se využívá k vytápění budov a ohřevu užitkové vody. Přebytek tepla je vypouštěn přes kondenzátory do ovzduší. Celé zařízení má vysokou ekologickou hodnotu. V prostoru pro přepravu zboží je průběh teplot zaznamenáván registračním zařízením.

Mrazírny jsou vybaveny zahraniční technologií s ekologickými chladícími médii R407F a R507.

Distribuční síť:

Rozvoz zboží k zákazníkovi je zajištěn speciálními mrazírenskými vozy. Ty svou přepravní teplotou (-40°C) zabezpečí uchovat kvalitu výrobků až k zákazníkovi. Nabízíme cca 1200 výrobků mražených, chlazených, sterilovaných, koloniálu a ostatních výrobků pro gastronomii.

V součastné době nabízíme také některé chlazené výrobky k obohacení sortimentu pro gastronomii. Jsou to hlavně nápoje - minerální vody a džusy,dále pak kečupy, rostlinné tuky a další.

Celá naše distribuce je založena na 100% objednávkovém systému. Možnosti objednání zboží je několik: přes OZ, telefonicky, emailem, písemně, anebo využít náš eShop. Objednávky jsou vykrývány do 24 hodin. Pro zajištění mimořádného a rychlého závozu může zákazník využít naši expresní služby (dovoz do 2 hodin od zavolání) v Brně a blízkém okolí.

Naše společnost nemá žádnou výrobu a proto největší důraz klademe na obchodní činnost.

Rozvoz:

Mražené zboží je dovezeno do 24 hodin podle telefonické objednávky nebo objednávky sjednané s obchodním zástupcem či řidičem. Pro zajištění mimořádného a rychlého závozu může zákazník využít naši expresní služby (dovoz do 2 hodin od zavolání) v Brně a blízkém okolí.

  • využijte bezplatné volání na naši Zelenou linku 0800 - 176638 a sdělte pracovníkům obchodního oddělení svoji objednávku zboží (od 17:00 do 06:30 na záznamník)
  • svoji objednávku můžete předat řidiči, který ji doručí na obchodní oddělení
  • objednávku můžete předat také obchodnímu zástupci při jeho návštěvě

Pro zajištění mimořádného a rychlého závozu může zákazník využít naši expresní služby (dovoz do 2 hodin od zavolání) v Brně a blízkém okolí.

Aktuálně:

Naplňte svoje mrazáky!

AKCE 3+1 Kaktus + Cortina + Pirulo Watermelon => Kaktus ZDARMA a další akce!

leták

Rychlý kontakt:

Bezplatná linka:
800 176 638

Recepce:
548 422 311

Odbytové oddělení:
548 422 322 - 23
548 422 324
musilova@arktida.cz

Přihlášení do eShopu:

Při objednání přes náš eShop, okamžitá sleva do faktury 2 %!

Registrace eShop